E30/15/7-3C94-G200
- Manufacturer Part Number:
- E30/15/7-3C94-G200
- Height :
- 0.591" (15.00mm)
- Length :
- 1.213" (30.80mm)
- Material :
- 3C94
- Width :
- 0.287" (7.30mm)