APSH1KSPX6RLREV120VAC
- Manufacturer Part Number:
- APSH1KSPX6RLREV120VAC
- Part of Description:
- BATTERYPOWER SUPPLY, 5400W, 120
- Approval Agency :
- CE, FCC
- Backup Time - Max Load :
- 2 minutes
- Height :
- 3.319" (84.30mm)
- Power - Rated :
- 6kVA / 5.4kW
- Size / Dimension :
- 17.299" L x 14.146" W (439.40mm x 359.30mm)
- Voltage - Input :
- 120V
- Voltage - Output :
- 100V, 110V, 120V, 127V