APSH1KSPX10RREV220VAC
- Manufacturer Part Number:
- APSH1KSPX10RREV220VAC
- Part of Description:
- BATTERYPOWER SUPPLY, 9000W, 220
- AC Outlets :
- 1
- Applications :
- Approval Agency :
- CE
- Backup Time - Max Load :
- 2 minutes
- Height :
- 3.319" (84.30mm)
- Power - Rated :
- 10kVA / 9W
- Size / Dimension :
- 17.299" L x 14.146" W (439.40mm x 359.30mm)
- Voltage - Input :
- 220V
- Voltage - Output :
- 220V