LTS-72-16-15FT
- Manufacturer Part Number:
- LTS-72-16-15FT
- Part of Description:
- 72" 16 OUTLET ALUMINUM POWER STR
- Current - Max :
- 15A
- Energy :
- Features :
- Switch
- Overload Protection :
- Circuit Breaker(s)
- Type :
- Outlet Strip, Surge Protector
- Voltage - Input :
- 120V