PICOGLF4012120240VS
- Manufacturer Part Number:
- PICOGLF4012120240VS
- Part of Description:
- 4000 WATT INVERTER CHARGER 120V
- AC Outlets :
- Hardwire
- Connector - AC Output :
- None (Hardwire)
- Power - Output Continuous :
- 4 kW
- Power - Output Surge :
- 12 kW
- Region Utilized :
- International
- Size :
- 31.50" L x 8.75" W x 7.25" H (800.1mm x 222.3mm x 184.2mm)
- Voltage - Input :
- 12VDC, 120VAC
- Voltage - Output :
- 120VAC, 240VAC