PICOGLF40W12V240VS
- Manufacturer Part Number:
- PICOGLF40W12V240VS
- Part of Description:
- 4000 WATT INVERTER CHARGER 240V
- Power - Output Continuous :
- 4 kW
- Power - Output Surge :
- 12 kW
- Region Utilized :
- International
- Size :
- 25.00" L x 8.75" W x 7.50" H (635.0mm x 222.3mm x 190.5mm)
- Voltage - Input :
- 12VDC, 240VAC
- Voltage - Output :
- 120VAC, 240VAC