PICOGLF40W12V120V
- Manufacturer Part Number:
- PICOGLF40W12V120V
- Part of Description:
- 4000 WATT INVERTER CHARGER
- Power - Output Continuous :
- 4 kW
- Power - Output Surge :
- 12 kW
- Region Utilized :
- North America
- Size :
- 25.00" L x 8.75" W x 7.50" H (635.0mm x 222.3mm x 190.5mm)
- Voltage - Input :
- 12VDC, 120VAC
- Voltage - Output :
- 120VAC