NTS-750-248CN
- Manufacturer Part Number:
- NTS-750-248CN
- Part of Description:
- INVERTER 750W
- Power - Output Continuous :
- 750 W
- Power - Output Surge :
- 1500 W
- Size :
- 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
- Voltage - Input :
- 48VDC
- Voltage - Output :
- 230VAC