NTS-450-224CN
- Manufacturer Part Number:
- NTS-450-224CN
- Part of Description:
- INVERTER 450W
- Power - Output Continuous :
- 450 W
- Power - Output Surge :
- 900 W
- Size :
- 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
- Voltage - Input :
- 24VDC
- Voltage - Output :
- 230VAC