CRT12-10RD-50
Manufacturer Part Number:
CRT12-10RD-50
Part of Description:
HOOK-UP STRND 12AWG 50KV RED 50'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.302" (7.67mm)
Jacket Color :
Red
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
50kV
Wire Gauge :
12 AWG