969M101-26-1
Manufacturer Part Number:
969M101-26-1
Part of Description:
HOOK-UP 26AWG 12KV CLEAR 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.220" (5.59mm)
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-65°C ~ 165°C
Voltage :
12kV
Wire Gauge :
26 AWG