MC-1500-595-WT-RD
- Manufacturer Part Number:
- MC-1500-595-WT-RD
- Part of Description:
- LABEL 1.5" W X 25' L WHITE
- Applications :
- Industrial Applications
- Color - Background :
- White
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 25' (7.6m)
- Printer Name :
- BMP®51, BMP®53 Label Printer
- Width :
- 1.500" (38.10mm)