MC-1500-595-BL-WT
- Manufacturer Part Number:
- MC-1500-595-BL-WT
- Part of Description:
- LABEL 1.5" W X 25' L BLUE
- Applications :
- Industrial Applications
- Color - Background :
- Blue
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 25' (7.6m)
- Printer Name :
- BMP®51, BMP®53 Label Printer
- Width :
- 1.500" (38.10mm)