PQ12RD8SJ00H
- Manufacturer Part Number:
- PQ12RD8SJ00H
- Part of Description:
- IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4
- Current - Output :
- 800mA
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Voltage - Input (Max) :
- 20V
- Voltage - Output (Max) :
- 20V
- Voltage - Output (Min/Fixed) :
- 12V