969M101-24-1
Manufacturer Part Number:
969M101-24-1
Part of Description:
HOOK-UP 24AWG 12KV CLEAR 1000'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.220" (5.59mm)
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
-65°C ~ 165°C
Voltage :
12kV
Wire Gauge :
24 AWG