WI-M-18-25-0
- Manufacturer Part Number:
- WI-M-18-25-0
- Part of Description:
- TEST LEAD 18AWG 3000V BLACK 25'
- Conductor Strand :
- 413/44
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.140" (3.56mm)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Ratings :
- UL Style 3577
- Voltage :
- 3000V
- Wire Gauge :
- 18 AWG