14STRWHISXL250
Manufacturer Part Number:
14STRWHISXL250
Part of Description:
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 250'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.141" (3.58mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG