WI-M-18-10-2
- Manufacturer Part Number:
- WI-M-18-10-2
- Part of Description:
- TEST LEAD 18AWG 3000V RED 10'
- Conductor Strand :
- 413/44
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.140" (3.56mm)
- Jacket Color :
- Red
- Length :
- 10.00' (3.05m)
- Ratings :
- UL Style 3577
- Voltage :
- 3000V
- Wire Gauge :
- 18 AWG