AL5890-20P1-13
- Manufacturer Part Number:
- AL5890-20P1-13
- Part of Description:
- IC LED DRVR LIN NO 20MA PDI123
- Current - Output / Channel :
- 20mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Voltage - Output :
- 400V
- Voltage - Supply (Max) :
- 400V
- Voltage - Supply (Min) :
- 7V