TS12A44515DR
- Manufacturer Part Number:
- TS12A44515DR
- Part of Description:
- IC SWITCH QUAD SPST 14SOIC
- -3db Bandwidth :
- 530MHz
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) :
- 8pF, 8pF
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon) :
- 2.5Ohm (Max)
- Charge Injection :
- -10.5pC
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
- 1:1
- Number of Circuits :
- 4
- On-State Resistance (Max) :
- 10Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 14-SOIC
- Switch Circuit :
- SPST - NC
- Switch Time (Ton, Toff) (Max) :
- 75ns, 45ns
- Voltage - Supply, Dual (V±) :
- Voltage - Supply, Single (V+) :
- 2.7V ~ 12V