TS12A4515DBVR
Manufacturer Part Number:
TS12A4515DBVR
Manufacturer/Brand:
Texas Instruments
Part of Description:
IC SWITCH SPST SOT23-5
Manufacturer :
Texas Instruments
Product Category :
Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
-3db Bandwidth :
520MHz
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) :
7.5pF, 7.5pF
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) :
Charge Injection :
-11.5pC
Crosstalk :
Current - Leakage (IS(off)) (Max) :
1nA
Mounting Type :
Surface Mount
Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
1:1
Number of Circuits :
1
On-State Resistance (Max) :
10Ohm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
SC-74A, SOT-753
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOT-23-5
Switch Circuit :
SPST - NC
Switch Time (Ton, Toff) (Max) :
75ns, 45ns
Voltage - Supply, Dual (V±) :
Voltage - Supply, Single (V+) :
2.7V ~ 12V