TS12A4514P
- Manufacturer Part Number:
- TS12A4514P
- Part of Description:
- IC SWITCH SPST 8DIP
- -3db Bandwidth :
- 520MHz
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) :
- 7.5pF, 7.5pF
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon) :
- Charge Injection :
- -11.5pC
- Mounting Type :
- Through Hole
- On-State Resistance (Max) :
- 10Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-DIP (0.300", 7.62mm)
- Supplier Device Package :
- 8-PDIP
- Switch Circuit :
- SPST - NO
- Voltage - Supply, Single (V+) :
- 2.7V ~ 12V