MCP-2000-2-025
- Manufacturer Part Number:
- MCP-2000-2-025
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 260°C
- Ribbon Thickness :
- 0.200" (5.08mm)
- Voltage :
- 450 V
- Wire Gauge :
- 22 AWG, 28 AWG