482W101-30-250
- Manufacturer Part Number:
- 482W101-30-250
- Part of Description:
- CBL RIBN 30COND 0.025 CLEAR 5'
- Number of Conductors :
- 30
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 260°C
- Pitch :
- 0.025" (0.64mm)
- Ribbon Thickness :
- 0.026" (0.66mm)
- Ribbon Width :
- 0.750" (19.05mm)
- Voltage :
- 300 V
- Wire Gauge :
- 30 AWG