DM388AAAR11
- Manufacturer Part Number:
- DM388AAAR11
- Clock Rate :
- 970MHz
- Interface :
- I²C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 95°C (TJ)
- Voltage - Core :
- 1.1V, 1.2V, 1.35V
- Voltage - I/O :
- 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V