CG1204M1F-DWB
Manufacturer Part Number:
CG1204M1F-DWB
Manufacturer/Brand:
Prysmian Group
Part of Description:
120F 62.5MM LT SNGL JKT ARMOR
Manufacturer :
Prysmian Group
Product Category :
Fiber Optic Cables
Attenuation - Typ :
Cladding Diameter :
125µm
Core Diameter :
62.5µm
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.680" (17.27mm)