BL1441A1R.BK
Manufacturer Part Number:
BL1441A1R.BK
Manufacturer/Brand:
Prysmian Group
Part of Description:
144F 50 MM TB OFNR IN/OUTDOOR
Manufacturer :
Prysmian Group
Product Category :
Fiber Optic Cables
Attenuation - Typ :
Cladding Diameter :
125µm
Core Diameter :
50µm
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
1.020" (25.91mm)