BL1201P1R
Manufacturer Part Number:
BL1201P1R
Manufacturer/Brand:
Prysmian Group
Part of Description:
120F 50 MM TB OFNR DISTRIBTN
Manufacturer :
Prysmian Group
Product Category :
Fiber Optic Cables
Attenuation - Typ :
Cladding Diameter :
125µm
Core Diameter :
50µm
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
1.000" (25.40mm)