BL0011SNR1.6
Manufacturer Part Number:
BL0011SNR1.6
Manufacturer/Brand:
Prysmian Group
Part of Description:
1F 50 MM TB OFNR INTERCNNCT
Manufacturer :
Prysmian Group
Product Category :
Fiber Optic Cables
Attenuation - Typ :
Cladding Diameter :
125µm
Core Diameter :
50µm
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.063" (1.60mm)