BE1444H1A-DWB
Manufacturer Part Number:
BE1444H1A-DWB
Manufacturer/Brand:
Prysmian Group
Part of Description:
144F 50 MM LT DUAL JKT
Manufacturer :
Prysmian Group
Product Category :
Fiber Optic Cables
Attenuation - Typ :
Cladding Diameter :
125µm
Core Diameter :
50µm
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.750" (19.05mm)