TS3003ITD1033T
- Manufacturer Part Number:
- TS3003ITD1033T
- Manufacturer/Brand:
- Silicon Labs
- Part of Description:
- IC OSCILLATOR/TIMER 10TDFN
- Manufacturer :
- Silicon Labs
- Product Category :
- Programmable Timers and Oscillators
- Count :
- Current - Supply :
- 4.5 µA
- Frequency :
- 10kHz ~ 300kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 10-WFDFN Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 10-TDFN (3x3)
- Type :
- Oscillator, Silicon
- Voltage - Supply :
- 1.55V ~ 5.25V