DS1077Z-120+
Manufacturer Part Number:
DS1077Z-120+
Part of Description:
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC
Current - Supply :
50 mA
Frequency :
14.6kHz ~ 120MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V