DS1077LZ-60+
Manufacturer Part Number:
DS1077LZ-60+
Part of Description:
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC
Current - Supply :
25 mA
Frequency :
7.32kHz ~ 60MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V