0024A0024-3
- Manufacturer Part Number:
- 0024A0024-3
- Part of Description:
- COAX CABLE-HIGH PERFO
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.149" (3.78mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket Color :
- Orange
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 24 AWG