0022E0311-9
- Manufacturer Part Number:
- 0022E0311-9
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 34 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.203" (5.16mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Thermorad® S
- Jacket Color :
- White
- Wire Gauge :
- 22 AWG