0024E0811-0
- Manufacturer Part Number:
- 0024E0811-0
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.169" (4.29mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Zerohal™
- Jacket Color :
- Black
- Wire Gauge :
- 24 AWG