0024B0311-9
- Manufacturer Part Number:
- 0024B0311-9
- Part of Description:
- COAX CABLE-TWINAXIAL
- Conductor Strand :
- 7 Strands / 32 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.167" (4.24mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Thermorad® S
- Jacket Color :
- White
- Shield Type :
- Foil, Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 24 AWG