0024A0311-1
- Manufacturer Part Number:
- 0024A0311-1
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.157" (3.99mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Thermorad® S
- Jacket Color :
- Brown
- Wire Gauge :
- 24 AWG