843441AM-100LF
Manufacturer Part Number:
843441AM-100LF
Manufacturer/Brand:
Renesas Electronics America Inc
Part of Description:
IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
Manufacturer :
Product Category :
Application Specific Clock/Timing
Differential - Input:Output :
No/Yes
Frequency - Max :
100MHz
Input :
Crystal
Main Purpose :
SAS, SAS-2, SATA CPU
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL :
Yes
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
1:1
Supplier Device Package :
8-SOIC
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V