HVPF30YOKEUPS
- Manufacturer Part Number:
- HVPF30YOKEUPS
- Manufacturer/Brand:
- Ventamatic
- Part of Description:
- MAXXAIR 30" HEAVY DUTY PEDESTAL
- Manufacturer :
- Ventamatic
- Product Category :
- Fans - Household, Office and Pedestal Fans
- Air Flow - High :
- Air Flow - Low :
- Air Flow - Medium :
- 4800 CFM
- Approval Agency :
- UL, cUL
- Depth :
- 7"
- Diameter :
- 30"
- Height :
- 34"