BF24TFREDUPS
- Manufacturer Part Number:
- BF24TFREDUPS
- Manufacturer/Brand:
- Ventamatic
- Part of Description:
- MAXXAIR 24" TILT HEAVY DUTY ROLL
- Manufacturer :
- Ventamatic
- Product Category :
- Fans - Blowers and Floor Dryers
- Air Flow :
- 4000 CFM
- Approval Agency :
- UL, cUL
- Depth :
- 12"
- Diameter :
- Drive Type :
- Direct
- Height :
- 30"