DS2436X12-6PY
- Manufacturer Part Number:
- DS2436X12-6PY
- Manufacturer/Brand:
- Little Giant
- Part of Description:
- DEEP SHELF TRUCK, 12" DEEP, 1200
- Manufacturer :
- Little Giant
- Product Category :
- Carts and Trucks - Carts, Trucks, Jacks, and Dollies
- Capacity :
- 3600 lbs
- Color :
- Gray
- Lift Height :
- Material :
- Steel
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 36" L x 24" W x 36-1/2" H
- Type :
- Service Cart
- Wheel/Caster Diameter :
- 6"