S1DXM-A4C30M-AC220V
- Manufacturer Part Number:
- S1DXM-A4C30M-AC220V
- Part of Description:
- RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
- Circuit :
- 4PDT (4 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC
- Delay Time :
- 0.2 Sec ~ 30 Min
- Voltage - Supply :
- 200 ~ 220VAC