CCB-125D-5-2M
- Manufacturer Part Number:
- CCB-125D-5-2M
- Part of Description:
- RELAY TIME DELAY 2MIN 10A 120V
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 120/240VAC
- Delay Time :
- 1.2 Sec ~ 2 Min
- Termination Style :
- Plug In, 11 Pin (Octal)
- Voltage - Supply :
- 125VDC