CCB-125D-2-30M
- Manufacturer Part Number:
- CCB-125D-2-30M
- Part of Description:
- RELAY TIME DELAY 30MIN 10A 120V
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 120/240VAC
- Delay Time :
- 18 Sec ~ 30 Min
- Termination Style :
- Plug In, 8 Pin (Octal)
- Voltage - Supply :
- 125VDC