CGD06-TE110V
- Manufacturer Part Number:
- CGD06-TE110V
- Part of Description:
- DSSOLR(7SEG) TUNNEL EXT
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Trip Range :
- 500mA ~ 6A
- Voltage - Supply :
- 110VAC