BT57-E604200000000
- Manufacturer Part Number:
- BT57-E604200000000
- Part of Description:
- AMMETER 4-20MA LCD PANEL MOUNT
- Display Characters - Height :
- 0.551" (14.00mm)
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Measuring Range :
- 4 ~ 20mA
- Measuring Type :
- Process
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 92.80mm x 44.10mm
- Type :
- Process Meter
- Voltage - Supply :
- 110VAC