BT57-E51D200000000
- Manufacturer Part Number:
- BT57-E51D200000000
- Part of Description:
- AMMETER 0-200V LCD PANEL MOUNT
- Display Characters - Height :
- 0.551" (14.00mm)
- Measuring Range :
- 0 ~ 200V
- Measuring Type :
- Voltage
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 92.80mm x 44.10mm
- Type :
- Voltmeter
- Voltage - Supply :
- 110VAC