PCD200-24-B-2R420-140
- Manufacturer Part Number:
- PCD200-24-B-2R420-140
- Display Characters - Height :
- 0.600" (15.20mm), 0.460" (11.68mm)
- Measuring Range :
- 0 ~ 20mA, ±10VDC
- Output Type :
- Analog, Relay (2)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 24VDC