PM-45XU-20V
- Manufacturer Part Number:
- PM-45XU-20V
- Part of Description:
- 20V DIFFERENTIAL 0.015% DCV MTR
- Display Characters - Height :
- 0.480" (12.20mm)
- Measuring Range :
- 0 ~ 20VDC
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 64.77mm x 24.64mm
- Voltage - Supply :
- 4.5 ~ 5.5VDC